top of page
15 (без щита).jpg

(ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ)

Довгий термін експлуатації всіх будівель  багато в чому залежить від їхньої опірності руйнівним впливам природи. Найбільшу небезпеку представляє волога, яка потрапляє в пори матеріалу. Для захисту будівлі від вологи існує Гідрофобізатор STRAZH-15, який відрізняється багатостороннім використанням та ефективністю. Надає поверхні водонепроникність і захищає від забруднень, знищує грибок і плісняву, захищає від висолів.  При використанні рідина не змінює зовнішній вигляд робочої поверхні, діє по всій глибині, переносить значні перепади температури і мийку хімікатами.  Гідрофобізатор STRAZH-15 не має запаху і є безпечним для екології, що є песперечною перевагою.  Силіконова основа спрощує нанесення і роботу засобу, знижує його витрату і підтримує ефективність протягом службового терміну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

При гідрофобізації водовідштовхувальний шар утворюється при нанесенні на поверхню оброблюваного матеріалу розчину гідрофобізатора STRAZH-15. Такий спосіб захисту від вологи надійно застосовується для готових споруд. STRAZH-15 утворює на поверхні плівки гідрофобізатора товщиною від декількох молекул до декількох міліметрів (залежно від пористості матеріату). Гідрофобізатор практично вступає у взаємодію з водою, при цьому зберігає протягом довгого часу контакт з матеріалом. На даний момент найбільш поширеними гиброфобизаторами є розчини та концентрати STRAZH-15.

 

ВЛАСТИВОСТІ:

- забеспечує повну водонепроникність.

- перешкоджає забрудненню поверхні.

- захищає від грибків та плісняви.

- подовжує термін служби матеріалів.

- збереження газопроникних  властивостей.

- перешкоджає виникненню висолів.

- покращена адгезія.

- не змінює зовнішній вигляд  обробленної поверхні.

- діє по всій глибині просочення.

- стійкий до перепадів температури.

- без запаху.

- екологічно чистий.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Гідрофобізатор STRAZH-15 розроблений спеціально для захисту цегли, клінкерної цегли, штукатурки, бетону, шиферу, залізобетонних виробів, а також для захисту дерев'яних конструкцій, що потребують захисту від проникнення вологи.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Перед нанесенням гідрофобізатора повинна бути очищена від бруду та пилу. За необхідності запобігти потраплянню розчину на прилеглі поверхні що не підлягают гідрофобуванню.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

1л концентрату розвести на 10л води.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

250 - 300 мл/м2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

В приготованому розчині допускається наявність невеликої осаду.  Розчин нанести при температурі не нижче +5°С на очищену поверхню.  Наносити валиком, пензлем або методом розпилення.  При обробці не допускати утворення калюж, патьоків і крапель.  Надлишки видалити ганчіркою. 

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяці.

"STRAZH-15" -вогне-вибухобеспечний.

15.jpg
15.jpg
Brown and White Adventure Photos Animate
ГОТОВИЙ РОЗЧИН
DSC_30005.jpg

10 л.

DSC_30005.jpg

5 л.

DSC_002015.jpg

2 л.

КОНЦЕНТРАТ   
DSC_00а07.jpg

1 л.

1:10

страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

bottom of page