top of page
Brown and White Adventure Photos Animate

Компанія STRAZH безперервно веде роботу для реалізації програми Стійкого розвитку. Принцип компанії, покладений в основу стратегії стійкого розвитку та відповідних амбітних цілей заключається в створенні більшої цінності для наших клієнтів, споживачів, у яких здійснюємо свою діяльність, та для нашої компанії з одночасним зменшенням впливу на довкілля та збереження лісів через реалізацію вогнебіозахистних та антисептичних протоколів захисту деревини.

Довгий періоду часу вважалося, що економічне зростання пов’язане зі значним споживанням ресурсів. Зростання популяції населення та підвищення рівня життя завжди означали приріст споживання природних ресурсів. До 2050 року чисельність населення планети може зрости до 9 мільярдів осіб. Прискорюватиметься споживання ресурсів упродовж найближчих десятиліть через те, що такі природні ресурси, деревина та вода споживаються набагато швидше, ніж встигають відновитися.

Зазначені тенденції є серйозними викликами майбутнього, хоча разом з тим вони прогнозують великі можливості – запровадження інноваційних методів та застосування принципу досягнення більшого коштом менших витрат стануть ключовими факторами стійкого розвитку. Ми вже сьогодні працюємо над вирішенням питань, які дозволять людям жити безпечно і споживати при цьому через збереження менший обсяг ресурсів. Цю ідею покладено в основу програми стійкого розвитку компанії STRAZH, так як ми хочемо знайти нові варіанти підвищення та зростання якості життя без залучення додаткових ресурсів. Ми прагнемо зробити нашу продукцію кращє та доступніше для наших клієнтів за рахунок впровадження інновацій та креативного мислення з тим, щоб створювати більшу цінність з одночасним зменшенням впливу на довкілля. 

Наші прагнення щодо програми стійкого розвитку базуються на зв'язках між нашими матеріальними аспектами й стратегічними пріоритетами.

Ми виділили дві стратегічні цілі стійкого розвитку компанії STRAZH: "Добробут і захист" та "Захист навколишнього середовища"

Добробут та захист через:

- Інновацій.

- Використання науки, що базується на емпіричних доказах.

- Постійне підвищення якості роботи.

- Пропонування вибору.

- Прозорого інформування.

- Формування свідомого відношення до якості життя.

- Поліпшення умов праці і мотивація співробітників.

 

Захист навколишнього середовища

Ми ставимо собі амбітні завдання в галузі охорони навколишнього середовища:

- зменшення використання води, енергії та зменшення утворення виробничих відходів.

- вдосконалення упаковки.

- пропаганда принципу розумної достатності і раціонального використання.

- зменшення вирубування лісів через збереження деревини за допомогою безпечних вогнебіозахисних засобів.

- невпинне збільшення долі екологічних і безпечних продуктів.

Brown and White Adventure Photos Animate

СТІЙКИЙ РОЗВИТОК

bottom of page