top of page

вогнебіозахист, огнебиозащита, антисептик, страж, страж 1, страж 2, страж 3, страж 7, биозащита, біозахист

страж2 (3кг) копия.png

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Компанія STRAZH прагне безперервно поліпшувати якість своєї продукції і сервісу, що надається споживачеві. Надання інноваційних продуктів та сприяння реалізації принципів стійкого розвитку – два невід’ємних елементи нашої стратегії. Наші партнери та постачальники відіграють ключову роль в обох процесах. У пошуку нових ідей та у прагненні до забезпечення їх успішної реалізації ми постійно виходимо за безпосередні межі компанії та відшукуємо стратегічних партнерів з широким спектром цільових груп. Тому ми раді запросити до співпраці потенційних партнерів.

Торговим організаціям

Наша співпраця може не обмежуватися тільки продажем готової продукції.

Ми готові проводити розробки нових видів вогнебіозахисних препаратів за вашим замовленням, а також виробляти під ваших замовників (аутсорсинг, контрактне виробництво і т.д.

Направте заявку:

Тел: +380(67) 292-09-00

Транспортним компаніям

Якщо Ваша компанія надає транспортні послуги, ми готові отримати Вашу пропозицію і обговорити напрямки та тарифи у відділі транспортної логістики:

Відділ транспортної логістики

Тел: +380(96) 306-31-46

Тел: +380(63) 572-69-32

 

Постачальникам

Якщо Ваша продукція застосовується або може застосовуватися як сировина або упаковка під час виробництва будівельної хімії та матеріалів, ми будемо раді отримати ваші пропозиції до співпраці і розглянути їх у відділі постачання:

Відділ постачання

Тел: +380(96) 306-31-46

Тел: +380(63) 572-69-32

Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page