top of page
LOGO STRAZH ORIGINAL.jpg
страж2 (3кг) копия.png

ПРО КОМПАНІЮ

Приватне підприємство ТМ "STRAZH" - молоде підприємство, яке успішно розвивається і завоювала бездоганну репутацію серед покупців і партнерів. Основним видом нашої діяльності є виробництво і постачання повного спектру вогнебіозахисних засобів для деревини, під зареєстрованим товарним знаком «STRAZH», «СТРАЖ». Наші товари користуються попитом по всій Україні.

Технології виробництва і рецептури нашої продукції розробляються на базі власної лабораторії. У нашому арсеналі - сучасне лабораторне встаткування, передові технології, практичні випробування.  Ми безперервно відстежуємо новинки на ринку сировини і прогрес в області технології покриттів опираючись на нашу програму стійкого розвитку.

"STRAZH" - це:

- висока якість.
- широкий асортимент.
- інновації.
- доступна ціна.
Саме ці фактори роблять нашу продукцію конкурентоспроможною. Всі товари проводяться кваліфікованими фахівцями в області вогнебіозахисту. Власна виробнича лабораторія дозволяє нам здійснювати контроль за якістю товарів. Якість продукції ТМ "STRAZH" підтверджено сертифікатами відповідності і гігієни. Детальніше з нашою продукцією можна ознайомитися у розділах сайту. Продукція компанії «Страж» відрізняється тим, що вона призначена для комплексного поетапного впливу, спрямованого на захист деревини. Вироби можуть застосовуватися як у процесі будівництва, так і в ході його експлуатації. Наша основна задача – забезпечення споживача захисними засобами високої якості для різних об'єктів. Основні характеристики роботи компанії:

- застосування обладнання і технологій нового покоління у виробництві.
- екологічно чисте виробництво розчинів, лакофарбових виробів, сумішей і т. д.
- наявність в штаті співробітників виключно фахівців з високим рівнем кваліфікації.
- здійснення контролю якості продукції.
- сертифікація виробів компанії.
Провідні напрями в роботі компанії «STRAZH»:

- розробка нових матеріалів, призначених для обробки і захисту деревини.
- виготовлення антисептиків, огнебиозащитных, текстурних, світлих сумішей.
- проведення заходів, спрямованих на покращення та вдосконалення якості продукції.
Фахівці нашої компанії невпинно впроваджують у виробництво нові розробки, створюючи нові засоби, що не мають аналогів. Ми намагаємося не повторювати те, з чим вже знайомий споживач, ми намагаємося створювати щось нове. 

Якість продукції компанії «STRAZH» відповідає всім світовим стандартам та нормам. Підприємство дотримується політики підвищення якості виробів, адже саме цього, в першу чергу, чекає від нас споживач.

Цілі і завдання компанії «Страж»:

- впровадження і застосування ефективних способів контролю якості виробів.
- розвиток і підтримка відносин з партнерами на взаємовигідних умовах.
- впровадження нових технологій для підвищення якості продукції.
- розробка та впровадження декократичної цінової політики.
- надання співробітникам компанії можливості для кар'єрного зростання.
Всі ці завдання наша компанія вирішує за допомогою ефективного менеджменту, застосування сучасного обладнання, аналізу ринку та діяльності підприємства, а також, роботи висококваліфікованого персоналу.

Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page