top of page
LOGO STRAZH ORIGINAL (без щита)_page-000

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ІРЖІ

Близько чверті всього металу, видобутого в світі, витрачається на заміну пошкоджених корозією деталей. Сьогодні великого поширення набули модифікатори або нейтралізатори - перетворювачі іржі, що дозволяють видаляти вогнища корозії хімічним способом.  STRAZH - це спеціально розроблений склад, який перетворює продукти корозії (іржу) в міцну захисну плівку безпосередньо на оброблюваній поверхні. STRAZH використовується для захисту від корозії металевих конструкцій, виготовлених з низьколегованих або вуглецевих сталей.

ПРИНЦИП ДІЇ:

При нанесенні на поверхню металу STRAZH формується плівка, що володіє високою захисною здатністю і гарну адгезію до підкладки. Під впливом ортофосфорної кислоти і цільових добавок на місці корозії утворюється хімічно інертний шар.  Фосфатна плівка складається з нерозчинних солей марганцю, заліза і цинку. Плівка створює хороше зчеплення металів з лакофарбовим покриттям і захищає від корозії.

ВЛАСТИВОСТІ:

- створення захисного шару (плівки);

- значне збільшення терміну служби виробів з металу;

- має виключно високу швидкість реакції з оксидом заліза, завдяки чому дозволяє видаляти або модифікувати іржу або окалину практично будь-якої товщини

- не має постороннього запаху

- для внутрішніх та зовнішніх робіт.

- покриття не токсичне.

- після висихання на поверхню можна наносити фарбу без додаткової обробки.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Перетворювач іржі STRAZH має широке застосування видалення корозії в промисловому і цивільному будівництві (ремонт металевої покрівлі, арматури, водопровідних труб, павільйонів, ангарів, фургонів і ін.), використовується при будівництві залізобетонних конструкцій, виготовленні залізобетонних виробів (ЗБВ). У побуті його застосовують для очищення від іржі,  підготовці до проведення фарбувальних робіт, при ремонтно-відновлювальних роботах. Перетворювач також застосовується в механізмах, металоконструкціях з метою продовження їх терміну служби. Автомобілісти за допомогою цього засобу очищають від іржавого нальоту окремі елементи кузова авто, болти, гайки тощо.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

1-Металева поверхня попередньо очищається від старих покриттів і бруду.

2-Визначається площа, уражена іржею, і здатність її до відшаровування.

3-Пухка і пластова іржа видаляється металевою щіткою або іншим абразивним матеріалом.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

100 - 200 мл/м2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Засіб наносити рівним шаром пензлем (марлевим тампоном, валиком)  на іржаву ділянку поверхні.  Роботи виконуються при  (вище + 5С) , виключаючи контакти відкритих ділянок тіла із засобом.  При значній товщині іржі засіб може наноситися кілька (до 3-х) разів.  НЕ НАНОСИТИ НА ОЦИНКОВАНІ ПОВЕРХНІ!

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. За необхідністю консультація з лікарем.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяці.

STRAZH -вогне-вибухобеспечний

КИСЛОТНИЙ

1 л.

0.3 л.

IMG_1147 -2.png
jpg.png
страж2 (3кг) копия.png
Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page