top of page
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

УГОДА КОРИСТУВАЧА

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Цей документ «Угода» (далі - Угода) є пропозиція ФОП Долгіх Т.Г. (Далі - «Адміністрація»), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.

Загальні положення Угоди

У цьому документі і випливають або пов'язаним з ним відносинах Сторін застосовуються такі терміни та визначення:

А) Користувач - дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди у власному інтересі або виступає від імені і в інтересах представленого ним юридичної особи.

Б) Сайт Адміністрації / Сайт - інтернет-сайт, розміщений в домені www.strazh.ua і його піддоменів.

Використання Сайту

Адміністрація надає Користувачам право переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Користувачем всієї інформації про права інтелектуальної власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Гарантії та відповідальність

Матеріали і послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Адміністрація не гарантує повноти матеріалів, розміщених на цьому Сайті. Адміністрація в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Адміністрація не зобов'язується оновлювати їх. Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від упущеної вигоди, втрати даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача на Сайт. Користувач несе відповідальність за безпеку свого логіна і пароля. Користувач також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на Сайті. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язується повідомити про це Адміністрації.

Зворотній зв'язок та відгуки

Звертаючись до Адміністрації або залишаючи відгуки на Сайті, Користувач несе відповідальність, що таке повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, що не порушує авторські права, не містить недостовірну інформацію або образ на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Користувач погоджується, що будь-яке його повідомлення Адміністрація може видаляти без згоди Користувача, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Адміністрація використовує різні технології для збору і зберігання інформації, коли Користувач відвідує Сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Використовуючи Сайт, відправляючи Адміністрації свої контактні дані (прізвище, ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти тощо). Користувач погоджується на збір і обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

bottom of page