top of page
10 (без щита)_page-0001 (1).jpg
10 (без щита)_page-0001 (1).jpg
10 (без щита)_page-0001 (2).jpg

ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ

Поява цвілі, плісняви або грибків в будинку спочатку, крім естетичного впливу, можливо, не проявляється так очевидно, але з часом шпалери почнуть відклеюватися, дерево гнити, фарба лущитися і відвалюватися, і навіть бетонні покриття в швидкості можуть втратити свої властивості.  Пліснява та грибки згубно впливають на всі поверхні, на яких вони осідають.  Невже на шкірі теж?  Так, спори грибка легко переносяться в повітрі і можуть спокійно осідати на шкірі людини, а при диханні потрапляти всередину.  Спонтанний кашель, свербіж шкіри, погіршення самопочуття, висип і почервоніння - одні із симптомів сусідства цвілі, плісняви або грибка. Існує досить різновидів цвілі, хоча у всіх одні і ті ж причини появи. Своєчасне виявлення та знищення вогнищ ураження убезпечить від руйнівного впливу завдяки антисептику для мінеральних поверхонь STRAZH-10, який ефективно знищує цвіль, грибок та плісняву на поверхні і всередині стіни на всю глибину просочення.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

Завдяки високоефективним складовим антисептику для мінеральних поверхонь STRAZH-10, розчин глибоко проникає в товщу стіни на знищує міцелій.

ВЛАСТИВОСТІ:

Знищує цвіль, плісняву та грибок на поверхні і всередині стіни на всю глибину просочення. Застосовується всередині і зовні приміщень.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Антисептик для мінеральних поверхонь STRAZH-10 створений спеціально для знешкодження цвілі та грибків, які вразили цеглу, штукатурку, бетон, гіпс, фарба, шпаклівка а також для природного каменю.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Перед нанесенням антисептику зона ураження повинна бути очищена від шару покриття, що може перешкоджати прямій дії антисептику, використовуючи захисні рукавички, маску та окуляри.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

200мл/м2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Просочення здійснюється за допомогою кисті, валика, розпилювача. Після висихання (2-5 годин) можна шпаклювати, штукатурити, наносити фарбу, клеїти шпалери.  Обробляти при температурі не нижче +1°C.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Важливо знати, що при обробці зони ураження цвілю, пліснявою або грибком, перед роботою необхідно обов'язково захистити очі, шкіру та органи дихання. При потраплянні гозчину на шкірні покриви промити великою кількістю проточної води. При необхідності проконсультуватися з лікарем. Не запалюється, не вибухонебезпечний.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

images_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

DSC_01318_1.jpg

10 л.

DSC_01318_1.jpg

5 л.

DSC_п0323.jpg

1 л.

DSC_03336.jpg

0.5 л.

bottom of page