top of page
14 (без щита)_page-0001.jpg
14 (без щита)_page-0001.jpg
14 (без щита)_page-0001 (1).jpg

ОЧИЩЮВАЧ УНІВЕРСАЛЬНИЙ (ЗМИВКА ВИСОЛІВ)

Очищувач універсальний (змивка висолів) STRAZH-14- це засіб для видалення висолів, який забезпечить швидке і ефективне усунення сольових відкладень зі всіляких поверхонь. Легко та делікатно розчиняє і видаляє солі на всій області дії, глибоко проникає в поверхню, не пошкоджуючи її. Засіб ідеально підходить для чищення цоколів, фасадів будівель та інших поверхонь з керамічної, облицювальної, силікатної цегли, бетону, натурального і штучного каменю, сантехнічних виробів. Так само засіб може застосовуватися для очищення поверхні від кіптяви, сажі або залишків вапна і цементу.  Очищувач розчиняє без зусиль і видаляє солі по всій поверхні нанесення, він глибоко проникає, при цьому не ушкоджуючи її.  Після очищення STRAZH-14, фасад будинку придбає свій первозданний вигляд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

Легко та делікатно розчиняє і видаляє солі на всій області дії, глибоко проникає в поверхню, не пошкоджуючи її.

ВЛАСТИВОСТІ:

  • бездоганно очищає фасади по закінченню робіт;

  • ефективно видаляє як свіжі, так і застарілі висоли;

  • глибоке проникнення;

  • безпечний для оброблюваної поверхні.

 

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

STRAZH-14 ідеально підходить для чищення цоколів, фасадів будівель та інших поверхонь з керамічної, облицювальної, силікатної цегли, бетону, натурального і штучного каменю, сантехнічних виробів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Підготовка поверхні проводитися наступним чином: необхідно запобігти потраплянню розчину на прилеглі поверхні. Для скорочення витрати складу, очистити з допомогою щітки або шпателя фразменти, які відшаровуються з поверхні.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

150 - 250 г/м2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

1. Для видалення висолів та сильних забруднень залишками цементу, шпаклівок та інше, розвести концентрат теплою водою у співвідношенні 1: 5.

2. Для очищення стандартних забруднень, сантехнічних виробів, керамічної плитки, каменю розвести концентрат теплою водою у співвідношенні 1:10.

3. Для миття підлоги і стін з бетону і кераміки розвести концентрат теплою водою у співвідношенні 1:20.

Перед нанесенням  очищувача STRAZH-14 на поверхню необхідно переконатися, що всі прилеглі поверхні захищені. Наноситься очищувач на поверхню за допомогою пензлем або щіткою. Після цього необхідно витримати протягом 3-5 хвилин, потім розтерти щіткою, і потім змити великою кількістю води під напором. У разі висихання розчину передчасно, необхідно нанести другий шар. В разі сильного забруднення, рекомендовано провести очищення ще раз.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Важливо знати, що у складі цього засобу міститься кислота! Перед роботою необхідно обов'язково захистити очі, шкіру та органи дихання. У разі необережності, негайно промити великою кількістю проточної води. При необхідності проконсультуватися з лікарем. Не запалюється, не вибухонебезпечний.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі, в прохолодному приміщенні. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

Brown and White Adventure Photos Animate
ГОТОВИЙ РОЗЧИН
ПОРОШКОВИЙ
КОНЦЕНТРАТ
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

_факс. 5л..jpg

5 л.

очист4итель 2 л..jpg

0.5 л.

2 л.

очиститаель 500.jpg
_фас. 1кг..jpg

1 кг.

1:20

bottom of page