top of page
20_page-0001.jpg
20_page-0001.jpg
20_page-0001 (1).jpg

ОБЕЗПИЛЮВАЧ ДЛЯ БЕТОННИХ ПОВЕРХОНЬ

Бетон як будівельний матеріал відомий понад 2600 років.  Незважаючи на високу міцність, економічність і інші позитивні характеристики, матеріал не позбавлений недоліків.  Одним з них є запилювання. Людина, яка довгий час знаходиться в приміщенні з підлогою що пилится, піддається найбільшій небезпеці. В легені проникає бетонний пил, який, в силу своєї хімічної природи, небезпечний для здоров'я. Якщо говорити про промислові склади, то пил, що осідає на товарах, може викликати їх непридатність для подальшого використання. Тому знепилювання підлог є важливим завданням.  Обезпилювач для мінеральних поверхонь STRAZH-20 - це рішення не тільки естетичного питання, але і створення середовища безпечного для життєдіяльності людини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

STRAZH-20 здатний глибоко проникати (до 10мм) в структуру бетону, взаємодіяти з його елементами і формувати з ними міцний зв'язок у вигляді монокристалів, що мають форму голок і волокон. Ниткоподібні кристали повністю ліквідують порожнини в верхньому шарі бетону, закупорюючи пори, мікроскопічні тріщини і капіляри. Результатом використання обезпилювача для мінеральних поверхонь STRAZH-20 є блокування пор і мікродефектів на бетонній поверхні, в результаті чого вона стає несприйнятливою до стирання і руйнування.

ВЛАСТИВОСТІ:

призначений для просочення бетонних поверхонь, для запобігання запилення і зносу поверхні;

 застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт;

 зміцнює і гідрофобізує бетонну поверхню;

 проникає в поверхню до 10 мм, формуючи міцний шар;

 може наноситися і експлуатуватися при будь-якій температурі;

 стійкий до стирання, впливу кислот, масел, солей і хімічних реагентів;

 НЕ містить акрил.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Областю застосування обезпилювача для мінеральних поверхонь STRAZH-20 є бетонні підлоги внутрішніх майданчиків: складів, виробничих цехів, гаражів, автостоянок, торгових центрів, ринків та інших об'єктів з підвищеною пішохідної та транспортної навантаженням.

Просочення екологічно безпечне, не володіє яскраво вираженим запахом, а тому може використовуватися для знепилювання бетонної підлоги на об'єктах з підвищеними санітарними вимогами.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Перед використанням обезпилювача для мінеральних поверхонь STRAZH-20 необхідно очистити оброблювану поверхню від пилу і бруду. Перед нанесенням на нову поверхню дотримуйтесь термінів висихання поверхонь в залежності від пори року.  Влітку обробку нової поверхні проводять не раніше ніж через 10 днів після укладання, взимку - не раніше, ніж через 20 днів.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

250-300 мл/м2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Перед використанням збовтати, можливе утворення осаду. Просочення здійснюється за допомогою м'якої кисті, валика, розпилювача. Кількість шарів нанесення - один. При пористій поверхні наносити більш рясно. Повне всмоктування відбуватися через 24 години.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити проточною водою. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

"STRAZH-20" -вогне-вибухобеспечний.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН

10 л.

12.3.png
0310.png
0313.png
КОНЦЕНТРАТ

5 л.

1 л.

1:10

Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

200 л.

62d0a6c0cb58_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png
bottom of page