top of page
21_page-0001.jpg
21_page-0001.jpg
21_page-0001 (2).jpg

АНТИЛІД

STRAZH-21- це передова і екологічна розробка на основі природного бішофіту - рідкий засіб призначений для боротьби з ожеледицею на автомагістралях, дорогах і приватних господарських територіях. Час руйнування льоду становить 10-45 хвилин в залежності від температури повітря і товщини льоду. Ефективний - працює при температурах до -35 с º. Тонкий лід відразу перетворює в рідкий стан, швидко проникає в товстий лід і руйнує його структуру. Тривалий ефект - довгий час зберігає свою активність. Однією обробки вистачає на кілька днів. Екологічний засіб на основі природного мінералу, доведено безпечне вплив на навколишнє середовище. Не має негативного впливу на екосистему: ґрунт, рослини, тварини. У помірних дозах збагачує грунт мінералами. Безпечний - не викликає руйнівний вплив на асфальт, бетон або іншу оброблювану поверхню. Проявляє слабкий вплив на корозію металу. Не забруднює і не псує взуття. Не залишає білих плям на дорожньому покритті. Не роз'їдає лапи тварин. Простий у застосуванні - завдяки упаковці легко зберігати і використовувати. Швидко руйнує лід і дозволяє його прибирання без застосування грубої фізичної сили. Це, в свою чергу, дозволяє істотно заощадити час і трудовитрати при очищенні території. Зберігає свої властивості навіть при тривалому зберіганні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

При взаємодії зі снігом або льодом відбувається реакція виділення тепла, це плавить тонкі шари льоду, а товсті робить крихкими, які легко прибрати.

ВЛАСТИВОСТІ:

- не має негативного впливу на біогеоценоз дерев, трав і чагарників.

- не «солить» грунт і не шкодить газону. Відповідно не гинуть трава і дерева.

- не псує взуття, не залишає білих плям і не роз'їдає лапи тварин.

- діє швидше і ефективніше від солі.

- немає необхідності довбати ломом лід, пошкоджуючи при цьому поверхню асфальту або плитки. Достатньо звичайних збиральних лопатей.

- діє швидше.

- ефективний при більш низьких температурах. Якщо сіль ефективна до -7 °, то засіб STRAZH-21 ефективний при температурі до -35 С °.

- менші витрати в порівнянні з сіллю.

- дешевше.

- екологічно чистиЙ.

- не залишає висолів.
- безпечний для людини, не містить шкідливих домішок.
- не має руйнівної дії для бетонного і асфальтного покриття, або будь-якої іншої обробленої поверхні.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендується для обробки доріг, тротуарів в котеджних містечках, приватному секторі, школах, клініках та інших громадських установах комунальними службами та приватними особами. Допускається використання для видалення льоду на трамвайних і залізничних шляхах, металевих і залізобетонних мостах, аеродромах. Буде хорошим помічником в очищенні великих територій підприємств або заводів. Полегшить вантажно-розвантажувальні роботи замерзлих сипучих вантажів (пісок, щебінь, руда, кам'яне вугілля) в зимовий час, які можна полити і розморозити нашим засобом. Також може застосовуватися в будівництві для очищення від льоду опалубки, арматури або армуючої сітки.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

Витрата в залежності від температури: 70-300 (мл/м2).

 

 

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Нанести шляхом поливання або розпилення. Дія засобу починається відразу після потрапляння на лід. При використанні знижується зчеплення льоду з покриттям дороги, дозволяє без проблем очистити поверхню звичайними механічними засобами: лопатами і мітлами без використання ломів, скребків тощо. Рекомендуємо зчищати сніг і зруйнований лід, щоб продовжити ефект дії. Якщо не розчищати поверхню, сніг і лід, що залишилися, будуть продовжувати танути, концентрація кошти знизиться, процес реакції загальмується або зупиниться.

ТЕМПЕРАТУРА ПОВІТРЯ ºС
-4
-8
-12
-16
-20
-22
-25
ВИТРАТИ (мл/м2)
70
100
130
160
180
200
300

5 л.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page