top of page
22_page-0001.jpg
22_page-0001.jpg
22_page-0001 (1).jpg

ЗАМІННИК ВАПНА

STRAZH-22 є універсальною добавкою яка може використовуватися для внутрішньої і зовнішньої роботи. При введенні і перемішуванні STRAZH-22  в розчині відбувається залучення дрібних бульбашок повітря, діаметр яких не перевищує 1-3 мікрони. Бульбашки повітря служать в якості бар'єру для вільного руху води, тому на поверхні не будуть утворюватися висоли. При цьому розчин залишається незмінно міцним, його експлуатаційні характеристики не міняються, волога, що міститься в розчині, зберігається саме в повітряних бульбашках, де досить простору у випадках замерзання / кристалізації водяної пари.

Завдяки заміннику вапна STRAZH-22 структура розчину залишається незмінною навіть при низьких температурах, для порівняння - розчини без STRAZH-22 із замерзлою водою характеризуються розширенням до 9% за рахунок переходу води в лід, а з STRAZH-22 залишається незмінним.  Підсумковий результат - стіна, покрита штукатуркою, паропроникна, волога не накопичується, збираючись в тонких капілярних каналах, а залишається «закупореною» в повітряних порах, теплофізичні характеристики приміщення зберігаються стабільними

ПРИНЦИП ДІЇ:

STRAZH-22 утворює велику кількість повітряних пор в структурі розчину або бетонної суміші під час її пріготовленія.- Сформовані в процесі перемішування повітряні пори можуть замінити дрібні частинки заповнювача в розчинної або бетонної суміші, крім того, покращують її пластичність і обрабативаемость.- У затверділому розчині  або бетоні утворюються замкнуті мікропори, які зменшують проникність і водопоглинання матеріала.- Дозволяє уникнути появу усадочних тріщин і плям на поверхні затверділих розчину або бетону, не викликає корозію арматури.- Збільшує морозостійкість затверділого розчину або бетону, так як велика кількість мікропор забезпечує компенсування виникають при  замерзанні води напруг

ВЛАСТИВОСТІ:

- Стабілізуюча і повітровтягуюча добавка;

- Зменшує вагу і витрата розчину в 2-3 рази;

- Уповільнює схоплювання, збільшуючи життєздатність розчину;

- Збільшує водонепроникність і морозостійкість;

- Збільшує міцність розчину;

- Зберігає газопроникність штукатурки;

- Створює ефект «дихаючої штукатурки»;

- Не має негативного корозійного впливу.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Замінник вапна STRAZH-22 покращує пластичність, попереджає усадку розчину, зберігає в'язкість і рухливість протягом технологічних зупинок, а також робить зручним укладку. STRAZH-22 підвищує морозостійкість шару кладки або штукатурки. Створює ефект «дихання», запобігає появі висолів, попереджає утворення тріщин, плям, не викликає корозії сталевої арматури. Дозволяє здешевити вартість розчину. Екологічно чистий, не має шкідливого впливу на людей і тварин.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

0,25-0,5л на 50кг цементу для кладки робот;  0,3-0,6л на 50кг для штукатурних розчинів.

УВАГА! ДОДАЄТЬСЯ В РОЗЧИН З ВОДОЮ ДЛЯ ЗАМІШУВАННЯ!

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Додається в воду для приготування розчину штукатурки і кладки. При приготуванні розчинів зменшує кількість води змішування на 10-20%.  Розчин ретельно перемішати для залучення повітря.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити проточною водою. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

STRAZH-22 -вогне-вибухобеспечний.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН

10 л.

5 л.

1 л.

DSC_0211.png
DSC_0209.png
DSC_0204.png
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

bottom of page