top of page
25_page-0001.jpg
25_page-0001.jpg
25_page-0001 (1).jpg

КОМПЛЕКСНИЙ МОДИФІКАТОР ГУПСУ

STRAZH-25 призначений для виробництва високоміцних водостійких бетонів на основі звичайного напівводного гіпсу разних марок.  В результаті застосування комплексного модифікатора міцність матеріалу зростає мінімум в 3-5 разів і в кілька разів знижується водопоглинання.  Крім того, за рахунок різкого ущільнення структури гіпсу приблизно вдвічі знижується витрата пігментів, а лицьова декоративна поверхня стає значно менш сприйнятливою до стирання та іншим механічних пошкоджень.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Комплексний модифікатор гіпсу STRAZH-25 сумісний з усіма марками гіпсу та шпаклывки. При використанні STRAZH-25 підвищується марочна міцність гіпсового в'яжучого в 4-5 разів і більше, підвищується коефіцієнт розм'якшення і знижується водоспоживання гіпсу до 30%.  Стабілізатор в добавці сприяє рівномірному набору міцності і розвитку кристалів певних розмірів без утворення мікротріщин.

ВЛАСТИВОСТІ:

- екологічно чистий.

- підвищує міцність.

- диспергирует гіпс.

- підвищує пластичність суміші.

- підвищує якість поверхні, видаляючи пори.

- уповільнює терміни схоплювання до 30хв.

- сумісний з пігментами і іншими барвниками.

- запобігає вбирання вологи.

- не має запаху.

- не змінює зовнішній вигляд готового виробу.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

використовується в промисловості будматеріалів, для надання гіпсовим складам високих характеристик міцності, а також: гіпсові стяжки і наливні підлоги, гіпсокартон, гіпсові пазогребніевие плити, гіпсолітьyo, інтер'єрна плитка методом лиття і т.п.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

0,25-0,5% від маси сухого гіпсу.

Увага!  Додається в розчин з водою при замішуванні.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити проточною водою. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

STRAZH-25 -вогне-вибухобеспечний.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

10 л.

DSC_0071.png

3 л.

DSC_0073.png

1 л.

DSC_0072.png
bottom of page