top of page
28_page-0001.jpg
28_page-0001.jpg
28_page-0001 (1).jpg

ТЕПЛА ПІДЛОГА

З винаходом пластифікатора STRAZH-28 більшість майстрів позбулися головного болю, тепер процес укладання бетонних стяжок став набагато швидше і легше.  Раніше після заливки підлоги, його необхідно було обробляти спеціальними граблями з довгими тонкими голками, для виведення решти бульбашок повітря.  Зараз же цю та інші операції бетонна суміш виконує сама, і це відбувається завдяки використанню пластифікатора.

Пластифікатор для теплої підлоги STRAZH-28 - це високоефективна зміцнююча добавка для заливки підлоги, що підвищує рухливість і розтікання будівельної суміші, яка набуває щільну і однорідну структуру. За рахунок цього процес вирівнювання підлоги полегшується, і поверхня в результаті стає гладкою.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Пластифікатор для теплих підлог STRAZH-28 підвищює розчинностьі цементного клінкеру і взаємодію з частками цементу.  При здійсненні останньої хімічної реакції відбувається розштовхування частинок цементу, що в результаті зменшує кількість повітряних пор, знижує кількість води і нарешті, пластифікує суміш. При додаванні пластифікатора STRAZH-28, в результаті виходить самоущільненний з високою міцністю гідротехнічний бетон.

ВЛАСТИВОСТІ:

- підвищення тепловіддачі на 10-15%  за рахунок ущільнення суміші і щільного прилягання розчину до нагрівальних елементів.

- зниження водопоглинання до 30%.

- захист від проникнення вологи.

- підвищення рухливості розчину з П1 до П5.

- запобігання утворенню тріщин.

- забезпечення гладкої поверхні.

- підвищення міцності і стійкості до стирання.

- зниження витрати цементу.

- можливість використання для внутрішніх і зовнішніх поверхонь.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовується пластифікатор STRAZH-28 в якості основи для багатофункціональних складів і сухих будівельних сумішей для теплих підлог, що мають широкий спектр застосування.  У виготовленні розчинів і бетонів, в тому числі пористих з високими експлуатаційними характеристиками, також для виробництва ЗБВ та ін.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу і тп.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

  1. Ретельно перемішати перед використанням;

  2. Розчинити пластифікатор в половині рекомендованого для приготування розчину обсягу води, ретельно перемішати;

  3. Другу частину води вливати порціями до досягнення розчином необхідної консистенції.

 

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

1-2 л на 100 кг сухого цементу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Рівномірно розподілити розчин по поверхні підстави.  Перед експлуатацією дати вже готовому, хоч і рідкій підлозі добре застигнути.  Через 7 днів по ньому вже можна буде ходити, а через 14 - встановлювати меблі.  Повне висихання і затвердіння підлоги спостерігається на 20-й день після його заливки (залежить від температурного режиму).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

"STRAZH-28" -вогне-вибухобеспечний

ГОТОВИЙ РОЗЧИН

10 л.

5 л.

34.jpg
в2.jpg
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

bottom of page