top of page
29_page-0001.jpg
29_page-0001.jpg
29_page-0001 (1).jpg

СУПЕРПЛАСТИФІКАТОР

Вимоги до будівельних матеріалів ростуть з кожним днем.  На сьогоднішній день кожна будівельна фірма застосовує різні спеціальні добавки для цементних сумішей з метою поліпшення або зміни вихідних властивостей. З їх допомогою задовольняється потреба виконувати будівельні роботи швидко, якісно і в будь-яких умовах навколишнього середовища.  Суперпластифікатори STRAZH-29 - добавка для бетону і будівельних розчинів.   Метою застосування добавок є зниження витрат на будівництво (в тому числі економія цементу), модифікація якісних і функціональних характеристик бетону, збереження його властивостей при підготовці бетонної суміші до укладання, вібрація, затвердінню.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Суперпластифікатор STRAZH-29 підвищює розчинность цементного клінкеру і взаємодію з частками цементу.  При здійсненні останньої хімічної реакції відбувається розштовхування частинок цементу, що в результаті зменшує кількість повітряних пор, знижує кількість води і нарешті, пластифікує суміш. При додаванні пластифікатора STRAZH-29, в результаті виходить самоущільненний з високою міцністю гідротехнічний бетон. Додавання пластифікатора збільшує час роботи з бетоном за рахунок запобігання розшаровування суміші.  Спеціальна добавка додається для перешкоди розтріскування бетону після застигання і поліпшення адгезійних властивостей поверхонь. 

ВЛАСТИВОСТІ:

- підвищують пластичність бетонної суміші.

- знижують ймовірність утворення тріщин в матеріалі.

- знижують усадку бетонної маси в процесі твердіння.

- покращують показники міцності на стиск і міцності всієї конструкції в цілому.

- покращують показники водонепроникності, за рахунок збільшення щільності складу.

- покращують показники сцеплення суміші і арматури, яка входить до складу конструкції.

- збільшує рухливість бетонів з П1 до П5 не знижуючи міцність.

- заощаджує витрати цементу до 25%.

- зменшує витрату води на 15-20%.

- зменшує водопоглинання поверхонь.

- підвищує морозостійкість і водонепроникність бетонів і розчинів після затвердіння.

- збільшує стійкість матеріалів до механічних і хімічних навантажень.

- використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт в літній період.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Завдяки суперпластифікатору STRAZH-29 - бетон зручно перевозити на відстані, так як розчин застигає повільно, не прилипає до бетономішалки і не створює грудочок. Суперпластифікатор STRAZH-29 створений для того, щоб істотно полегшити роботу будівельників, а також додати розчину ефективності, зробивши його здатність не вбирати велику кількість води. Суперпластифікатор STRAZH-29 додають не тільки для стяжки і опалубки. Він широко застосовується для виробництва блоків, бордюр, плит, вазонів, фонтанів, парапетів, стовпів і інших виробів. Володіючи прекрасними властивостями, суперластифікатор STRAZH-29 робить будь-який склад більш довговічним, міцним і стійким.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу і тп.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

  1. Ретельно перемішати перед використанням;

  2. Розчинити пластифікатор в половині рекомендованого для приготування розчину обсягу води, ретельно перемішати;

  3. Другу частину води вливати порціями до досягнення розчином необхідної консистенції.

 

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

1-2 л на 100 кг сухого цементу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Рівномірно розподілити розчин по поверхні підстави.  Перед експлуатацією дати вже готовому, хоч і рідкій підлозі добре застигнути.  Через 7 днів по ньому вже можна буде ходити, а через 14 - встановлювати меблі.  Повне висихання і затвердіння підлоги спостерігається на 20-й день після його заливки (залежить від температурного режиму).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

"STRAZH-29" -вогне-вибухобеспечний

ГОТОВИЙ РОЗЧИН

10 л.

DSC_0016.png

5 л.

DSC_0008_1.png
DSC_0005_1.png

1 л.

Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited_edited_edited
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

bottom of page