top of page
30_page-0001.jpg
30_page-0001.jpg
30_page-0001 (1).jpg

ПЛАСТИФІКАТОР ПРОТИМОРОЗНИЙ

Не завжди вдається закінчити будівельний цикл зведення будинку перед настанням холодної погоди, а найчастіше будівництво переходить в зиму.  Слід пам'ятати, що при температурі від 0°С і нижче припиняється процес утворення цементного каменю, крім того закристалізувана вода руйнує структуру бетону. Ось тут-то і виникають питання, як виконати укладання бетону або розчину при негативних температурах зовнішнього повітря? Вихід є – STRAZH-30, пластифікатор протиморозний,який покращуює зчіплюваність бетону з металевою арматурою не викликаючи її корозію.  Що стосується міцності зрілого бетону після закінчення витримки в 28 днів, то з упевненістю можна відзначити, що його міцність анітрохи не відрізняється від міцності тієї ж марки бетону без застосування морозостійких добавок, витриманого при температурі + 20 ° С.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Морозостійкі добавки дають можливість виконувати бетонні роботи при температурі до -15°С. Введені добавки в бетон сприяють значному зменшенню періоду твердіння цементу, а також зниження температури замерзання вільної води в бетонній суміші. Таким чином, можна домогтися, що вода в бетонній суміші почне замерзати не з 0°С, а починаючи з -10°С або навіть -15°С. Пластифікатор протиморозний STRAZH-30 підвищює розчинность цементного клінкеру і взаємодію з частками цементу.  При здійсненні останньої хімічної реакції відбувається розштовхування частинок цементу, що в результаті зменшує кількість повітряних пор, знижує кількість води і нарешті, пластифікує суміш. При додаванні пластифікатора STRAZH-30, в результаті виходить самоущільненний з високою міцністю гідротехнічний бетон. Додавання пластифікатора збільшує час роботи з бетоном за рахунок запобігання розшаровування суміші. Спеціальна добавка додається для перешкоди розтріскування бетону після застигання і поліпшення адгезійних властивостей поверхонь навіть при -15°С. 

ВЛАСТИВОСТІ:

- підвищують пластичність бетонної суміші.

- знижують ймовірність утворення тріщин в матеріалі.

- знижують усадку бетонної маси в процесі твердіння.

- забезпечити можливість бетонування в умовах розрахункових температур твердіння бетону не нижче -15°С.

- покращують показники міцності на стиск і міцності всієї конструкції в цілому.

- покращують показники водонепроникності, за рахунок збільшення щільності складу.

- покращують показники сцеплення суміші і арматури, яка входить до складу конструкції.

- збільшує рухливість бетонів з П1 до П5 не знижуючи міцність.

- заощаджує витрати цементу до 25%.

- зменшує витрату води на 15-20%.

- зменшує водопоглинання поверхонь.

- підвищує морозостійкість і водонепроникність бетонів і розчинів після затвердіння.

- збільшує стійкість матеріалів до механічних і хімічних навантажень.

- використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт в зимній період.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Завдяки пластифікатору антифризу STRAZH-30 - створений для того, щоб істотно полегшити роботу будівельників, а також додати розчину ефективності, зробивши його здатність не вбирати велику кількість води. Пластифікатор антифриз STRAZH-30 додають не тільки для стяжки і опалубки. Він широко застосовується для виробництва блоків, бордюр, плит, вазонів, фонтанів, парапетів, стовпів і інших виробів при екстремальних температурних для сумішей умовах -15°С. Володіючи прекрасними властивостями, пластифікатор антифриз STRAZH-30 робить будь-який склад більш довговічним, міцним і стійким, навіть при досить низьких температурах до -15°С.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

1- температура використання від +5 до - 15°C. 

2- Ретельно перемішати перед використанням.

3-Розчинити пластифікатор протиморозний в половині обсягу води, необхідної для приготування розчину, ретельно перемішати з цементним розчином. Другу частину води вливати порціями до досягнення розчином необхідної консистенції. 

УВАГА! НЕ ДОДАВАТИ В СУХУ СУМІШ!

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

 

 

 

 

 

 

 


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати згідно плану будівництва.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

"STRAZH-30" -вогне-вибухобеспечний

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

DSC_0011.png

10 л.

DSC_0011 - копия.png

5 л.

DSC_0015.png

1 л.

bottom of page