top of page
LOGO STRAZH ORIGINAL (без щита)_page-000
P;_page-0001.jpg

(ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ)

1 ГРУПА

STRAZH PROFESSIONAL - це комплексний засіб: вогнезахисний склад 1-групи та універсальний антисептик для деревини (підходить для внутрішніх робіт), що перетворює деревину в важкогорючий і важкозаймистий матеріал. STRAZH PROFESSIONAL - сертифікований в Україні вогнезахисний склад і засіб антисептування деревини для внутрішніх робіт. Забезпечує 1 (першу) групу вогнезахисної ефективності.

ПРИНЦИП ДІЇ:

При контакті з вогнем поверхня спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар, який перекриває доступ кисню до поверхні і не дає можливості деревині досягти температури займання

ВЛАСТИВОСТІ:

- 1 група вогнезахисту ручним методом нанесення (кисть, валик і т.п.).

- дуже висока вогнезахисна ефективність.

- відмінний від інших просочень (сольових) механізм дії, внаслідок якого на поверхні деревини утворюються важкозаймисті з'єднання, які не дають деревині досягти температури займання.

- у складі просочення додатково містяться потужні біоциди, які додатково захищають деревину від грибка, цвілі і комах.

- не містить токсичних речовин і чудово підходить для обробки горищ житлових приміщень.

- оброблену деревину можна без проблем покривати лакофарбовими матеріалами.

- при обробці деревина тонується в червоний колір, для контролю якості проведених робіт (доступний також і безбарвний варіант просочення).

- низька собівартість при високоякісному захисті деревини.

- не вимагає додаткового покриття ЛКМ.

- не перешкоджає склеюванню і фарбуванню.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Вогнезахисний склад STRAZH PROFESSIONAL призначений для високоефективного комплексного захисту від вогню (1 група) і біоуражень дерев'яних конструкцій і виробів (стін, балок, будівельних систем, несучих брусів, перекриттів, лаг, віконних і дверних блоків, підпідлог, підвалу, каркасів обшивних будинків і т.д.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Поверхню перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, жирових і бітумних плям і т.д. Якщо поверхня деревини вражена деревофарбуючими грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем для деревини STRAZH SAVE WOOD-500, що дезинфікує і повертає деревині природний колір зберігаючи структуру деревини. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Вологість деревини повинна бути не вище 35-40%. Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища  оброблюваної поверхні не нижче +10°С.

ПРОСОЧЕННЯ МЕРЗЛОЇ ДЕРЕВИНИ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Для прискорення поглинання рекомендується нагріти STRAZH PROFESSIONAL до температури (50-60) ºС. У робочому розчині допускається невелика кількість осаду. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

Для досягнення I групи вогнезахисної ефективності витрата засобу повинен скласти не менше 250 г / м2, без урахування втрат.

Для досягнення II групи вогнезахисної ефективності - не менше 150 г / м2 оброблюваної поверхні, без урахування втрат.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Наноситься на деревину і дерев'яні конструкції, що не піддаються подальшій механічній обробці. Деревина повинна бути очищена від кори (окоро), смоли, пилу, бруду і т.д. Дерев'яні поверхні, що підлягають обробці антипіреном, не повинні бути пофарбовані або оброблені плівкоутворюючими складами. Перед просоченням вогнезахисною сумішшю STRAZH PROFESSIONAL, його необхідно перемішати.

Можливі два способи обробки деревини:

1 - нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, пензля з синтетичним ворсом, фарбопульта в 2-4 шари (до досягнення необхідної витрати) без проміжної сушки.

2 - занурення матеріалу в робочий розчин.  Час витримки в робочому розчині - 3-5 хвилин.  Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла або нержавіючої сталі.

Для прискорення поглинання рекомендується нагріти STRAZH PROFESSIONAL до температури (50-60) ºС.

Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 5 ° С. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше ніж 48 годин при температурі 16-20 ºС і відносній вологості повітря 60%. Через 12-14 днів після обробки деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами. (При використанні лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення сумісності одержуваних покриттів). Вогнебіозахист STRAZH PROFESSIONAL може збільшити час висихання лакофарбового покриття. В процесі експлуатації необхідний періодичний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання складу необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Виключити контакт розчину з відкритими частинами тіла і попадання їх на слизові оболонки і всередину організму. При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С у щільно закритій оригінальній тарі. Приготовленый робочий розчин використовувати протягом 7 днів.

Готовий розчин 12 місяців.

"STRAZH PROFESSIONAL"  -вогне-вибухобеспечний.

P_page-0001 (1).jpg
ГОТОВИЙ РОЗЧИН
barcoоde-1.jpg

10 л.

barcoоde-1.jpg

5 л.

10л

Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page