top of page
500_page-0001.jpg
500_page-0001.jpg
500_page-0001 (1).jpg

(ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ)

Свіжозрубане колода має вологість не менше 50%.  Цей фактор і тривале зберігання при позитивних температурах - ідеальні умови для розвитку грибків, цвілі, плісняви та мікроорганізмів.

Перша ознака зараження деревини, який впадає в очі - поява синіх або чорних ділянок.  Можливі й інші колірні відтінки, а іноді і відсутність кольору.  Суті проблеми це не змінює.

Другий симптом для призначення лікування - під дією ультрафіолету верхні шари дерева темніють.  Це вже пов'язано не з біологічними, а з хімічними процесами в деревині. В обох випадках доводиться застосовувати відбілювач для деревини STRAZH SAVE WOOD-500. Крім цвілевих грибів STRAZH SAVE WOOD-500 знищуює мох, лишайники, мікроорганізми і комах. Крім деревини відбілювач може використовуватися як захисний засіб для бетону, штукатурки, гіпсокартону та гіпсу, натурального каменю, цегли, кераміки.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Принцип роботи відбілювача заснований на окисленні дерева, в процесі якого відбувається знебарвлення лігніну, що є структурною сполукою, яка скріплює целюлозні волокна деревини і розташована в стінках клітин рослини і міжклітинному просторі.

ВЛАСТИВОСТІ:

- низька собівартість при високоякісноу захисті деревини.

- відсутність неприємного запаху.

- відсутність токсичності.

- використання, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

- яскраво виражене поліпшення зовнішнього вигляду деревини.

- збереження структури дерева.

- відсутність впливу на склеиваемость і фарбування дерева.

- довготривалий ефект.

- пожежна безпека.

- збереження параметрів паропроникності.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Відбілювач деревини застосовується для обробки струганих і пиляних дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ВІДБІЛЮВАЧІВ ДЕРЕВИНИ:

- Роботи з відбілювачем деревини слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

- Ємності та обладнання для роботи з відбілювачем деревини повинні бути виготовлені з полімерних матеріалів або сталі з полімерним покриттям.

- Після відбілювання рекомендується смивка з поверхні деревини залишків розчину.

- При подальшому фарбуванні будь-якими ЛФМ смивка обов'язкова.

- Для запобігання повторного ураження деревини, після відбілювання рекомендується обробка деревини антисептиками STRAZH-3 (для внутрушнух та зовнішніх робіт під накриттям) та STRAZH-11 наддієвий важковимивний антисептик для зовнішніх робіт. Антисептик на період будівництва в залежності від призначення матеріалу.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Поверхню необхідно очистити від залишків старого лакофарбового покриття, пилу, бруду, кори, стружки.

Рекомендується провести знесмолювання деревини хвойних порід.

Рекомендується провести пробне тестування складу на невеликій ділянці деревини.

Ділянки, які не потребують обробки, необхідно захистити від випадкового потрапляння препарату.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

STRAZH SAVE WOOD-500 відбілювач для деревини - концентрат.

Залежно від породи деревини, строку та глибини ураження можна використовувати як 50% водний розчин

(розведення 1:1), так і концентрат відбілювача деревини. Для вирівнювання кольору допускається розведення водою 1:2

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

Расход: 150-250 г / м².

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Рівномірно нанести розчин пензлем, валиком з синтетичним ворсом і втирати в поверхню для більш глибокого проникнення.  Допускається нанесення розбризкуючем. Час знебарвлення деревини: протягом 1 - 3 годин, в залежності від ступеня ураження деревини, температури навколишнього середовища та ін. Час висихання: 24 години при температурі 16-20°С і відносній вологості повітря 60%. Суха поверхня може містити деяку кількість кристалічної солі, яку легко змити водою.  Якщо в подальшому деревина буде склеюватися або забарвлюватися, промивання водою особливо важливе.Слід уникати контакту реактиву з металами.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Виключити контакт розчину з відкритими частинами тіла і попадання їх на слизові оболонки і всередину організму. При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре. провітрюваному приміщенні.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Увага!  Не упускати, не нахиляти, не збовтувати.  У кришці є технологічний отвір для стабілізації тиску. Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С у щільно закритій оригінальній тарі. Приготовленый робочий розчин використовувати протягом 7 днів. Гарантійний термін зберігання 24 місяці.

"STRAZH SAVE WOOD-500 "  -вогне-вибухобеспечний

СКЛАД: Водний розчин хлоровмісного з'єднання, стабілізатор, активатор. Не містить заборонених в ЄС і Україні хімічних речовин.

РІДКИЙ КОНЦЕНТРАТ       1:1
_а10л_1.jpg

10 л.

_45л_1.jpg

5 л.

1 л.

_1ал_1.jpg
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited_edited_edited_edited
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

bottom of page