top of page
3 (без щита)_page-0001.jpg
3 (без щита)_page-0001.jpg
3 (без щита)_page-0001.jpg

(ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ)

Brown and White Adventure Photos Animate

Антисептик- антижук STRAZH-3 - це ефективний засіб для захисту різних поверхонь з дерева від ураження грибком?цвіллю та жуків-деревоточців. Може використовуватися як усередині, так і зовні будівель. STRAZH-3 винятковий своею зручністю застосування і відмінними технічними властивостями. Він не дозволяє з'являтися на обробленій поверхні грибків, цвілі, водоростей та лишайників, не дає деревині гнити і оберігає її від біологічних пошкоджень. Крім того, препарат забезпечує відмінний захист деревини від шкідників, мурах та інших комах. Виготовляється STRAZH-3 на основі високоякісних складових. Антисептик STRAZH-3 глибоко проникає в структуру деревини, не змінює її структуру та дозволяє обробленій поверхні “дихати”.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

Антисептик - антижук STRAZH-3  при нанесенні глибоко проникає в деревину і після повного висихання, надійно зв'язується в лігніном дерева, формуючи захисний шар насичений активними антисептичними компонентами. Антисептик-антижук швидко знищує цвіль і грибки, а також не дає їм з'являтися знову. Дана обробка перешкоджає появі грибів і цвілі, робить верхній шар деревини неїстівної для жуків-древоточцев.

ВЛАСТИВОСТІ:

- низька собівартість при високоякісноу захисті деревини.

- потужний універсальний біоцидний ефект, що забезпечує біостійкість деревини до всіх найбільш поширених мікроорганізмів, грибів і комах-деревоточців.

- термін збереження біозахисного ефекту до 40 років, в залежності від просочування (утримання) складу деревиною, методу нанесення та умовами експлуатації.

- при обробці надає деревині зеленого кольору.

- не вимагає додаткового покриття ЛКМ.

- не перешкоджає склеюванню і фарбування.

- не змінюже структуру деревини.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

STRAZH-3 забезпечує деревину посиленим захистом на 25-40 років (залежить від експлуатації). Засіб чудово підійде для обробки дерев'яних стовпів, парканів і їх опор, мостів, кори, терас, драбин, конструкцій та їх несучих конструкцій, тимчасового кріплення при земляних роботах, садових меблів, альтанок, лавок, дерев'яних панелей, терас, зовнішніх і внутрішніх сходів, а також інших виробів і конструкцій з дерева.

Засіб відмінно підходить навіть для обробки дерев'яних конструкцій, які експлуатуються у важких умовах.

 

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Перед застосуванням вогнебіозахисту STRAZH-3 поверхню деревини необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих, лакофарбних покриттів, жирових і бітумних плям і т.д. Поверхню деревини, яка вражена синявою, грибами, пліснявою, необхідно обробити відбілювачем для дерева STRAZH SAVE WOOD-500, який дезинфікує і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче +5°С.

Застосовується розчин на очищеній, сухій і міцній поверхні. Наноситься антисептик за допомогою губки, валика, кисті або щітки. Висохле покриття надає деревині зелений колір, але ніяк не впливає на її технічні властивості: її можна без проблем склеювати і фарбувати.

ПРОСОЧЕННЯ МЕРЗЛОЇ ДЕРЕВИНИ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

250мл/м2 (готового розчину)

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

1л концентрату розвести на 9л води, при температурі від +5°С до + 35°С. Засіб наносити на підготовлену поверхню рівномірним шаром без патьоків і пропусків, до насичення у міру вбирання, способом занурення у ванну або з допомогою щітки, кисті або валика з синтетичним ворсом, губки, або обприскування. На вертикальні поверхні наносити знизу вгору. Нанесення можливо при температурі більше 0°С.  Обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 20-30хв. Загальна норма покриття поверхні не більше 4кв. м/1л. Оброблену деревину до повного висихання (принаймні на 24 години за температури +20°С) слід захистити від дії вологи. Засіб змінює колір оброблених поверхонь, тому поверхні, які не підлягають обробці слід захистити (наприклад, поліетиленовою плівкою) від попадання засобу і його надлишків, які можуть вимиватися водою після його висихання, до перших атмосферних опадів.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Обробку проводити застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри. Не допускати попадання на шкіру і дихальні шляхи. У разі потрапляння препарату на слизові або шкірні покриви, необхідно промити ці ділянки тіла великою кількістю води.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С у щільно закритій оригінальній тарі. Після відкриття готовий розчин використовувати протягом 7 днів. Гарантійний термін зберігання 18 місяці.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН

10 л.

5 л.

2 л.

IMG_5868_1.png
IMG_5857.png
IMG_5860.png
РІДКИЙ КОНЦЕНТРАТ
IMG_5863.png

5 л.

IMG_5865.png

1 л.

страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

images_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

bottom of page