top of page
LOGO STRAZH ORIGINAL (без щита)_page-000
LOGO STRAZH ORIGINAL (без щита)_page-000
LOGO STRAZH ORIGINAL (без щита)_page-000
LOGO STRAZH ORIGINAL (без щита)_page-000

(ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ)

Вогнебіозахисний склад "STRAZH-1" - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимивний, просочувальний склад для зовнішніх робіт. "STRAZH-1" захищає деревину від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки комахами-деревоточцями) і надає їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, парканів, воріт, чорнових підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний для знищення дереворуйнуючих грибів і комах-деревоточців. Після обробки, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист пропитаної ділянки проявляється з часом по всій товщині.

 

 

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Вогнебіозахисний склад "STRAZH-1" - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимивний, просочувальний склад для зовнішніх робіт. "STRAZH-1" захищає деревину від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки комахами-деревоточцями) і надає їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, парканів, воріт, чорнових підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний для знищення дереворуйнуючих грибів і комах-деревоточців.  Після обробки, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист пропитаної ділянки проявляється з часом по всій товщині.

ВЛАСТИВОСТІ:

- низька собівартість при високоякісному захисті деревини.

- термін збереження вогнезахисного ефекту до 2 років.

- потужний універсальний біоцидний ефект, що забезпечує біостійкість деревини до всіх найбільш поширених мікроорганізмів, грибів і комах.

- термін збереження біозахисного ефекту до 45 років, в залежності від просочування (утримання) розчину деревиною, методу нанесення та умовами експлуатації.

- при обробці надає деревині фісташковий/оливковий колір.

- не вимагає додаткового покриття ЛКМ.

- не перешкоджає склеюванню і фарбування.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Склад застосовується для обробки дерев'яних поверхонь у важких умовах експлуатації (класи умов служби з VIII -ХIII! По ГОСТ 20022.2-80); лаги, підпідлогу, підвал, нижні вінці колод, стовпів, парканів, воріт, каркасів обшивних будинків, верхніх настилів відкритих споруд, елементів будівель і споруд, експлуатованих в умовах помірного вимивання, що періодично утворюється і стікає по поверхні конденсатом.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, жирових і бітумних плям і т.д. Якщо поверхня деревини вражена деревофарбуючими грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем для деревини STRAZH SAVE WOOD-500, що дезинфікує і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Вологість деревини повинна бути не вище 35-40% Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче +10°С.

ПРОСОЧЕННЯ МЕРЗЛОЇ ДЕРЕВИНИ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Для приготування готового розчину вогнебіозахисту потрібно розвести 1 кг сухого порошку в 10 літрах гарячої води (температура води 60-80 °С), перемішати суміш з водою до утворення однорідної рідини. У робочому розчині допускається невелика кількість осаду. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

500 г/м2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності

300 г/м2 (без урахування втрат) - для досягнення біозахисного ефекту.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Можливі два способи обробки деревини:

1- Нанесення готового розчину на поверхню деревини за допомогою валика, пензля з синтетичним ворсом, фарбопульта в 2-4 шари (до досягнення необхідної витрати) з проміжною сушкою між нанесеними шарами не менше ніж 2 години.

2-  Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 20-30 хвилин.

Для прискорення поглинання рекомендується нагріти готовий розчин до температури 60-80°С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче +10°С. Нанесення розчину має бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Фіксація розчину в деревині відбувається протягом 3-7 днів, у цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, атмосферних опадів і контакту з грунтом. При просоченні розчином деревина на деякий період отримує коричневе забарвлення, яка згодом набуває бежевий відтінок (зеленкуватий). Згодом просочена деревина добре склеюється і фарбується

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Виключити контакт розчину з відкритими частинами тіла і попадання їх на слизові оболонки і всередину організму. При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С у щільно закритій оригінальній тарі. Приготовленый робочий розчин використовувати протягом 7 днів.

Сухий концентрат 24 місяців.

Готовий розчин 12 місяців

"STRAZH-1"  -вогне-вибухобеспечний.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
ПОРОШКОВИЙ КОНЦЕНТРАТ
Strazh1_1l.jpg
kanistra strazh_1_10l — копия.png
IMG_1153-1.png
kanistra strazh_1_5l.png
IMG_1153-1 — копия.png
vedra_straрzh_1_1kg — копия.png
IMG_1170-1.png
IMG_1173-1.png
IMG_1170-1.png

10 л.

5 л.

1 л.

5 кг.

3 кг.

1 кг.

10 кг.

5 кг.

1 кг.

страж2 (1кг)11111.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

62d0a6c0cb58_edited.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

200 л.

000005265.jpg
000005265.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

25 кг.

10 кг.

Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page