top of page
16_page-0001.jpg
16_page-0001.jpg
16_page-0001 (1).jpg

(ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ)

STRAZH - 16 AQUABARRIER - акриловий ґрунт на водній основі з високим показником проникаючої дії і адгезійної функції. Завдяки новій формулі "AquaHurdle", грунт ще краще зменшує водопоглинання поверхні, зв'язування пилу, захищає від швидкої втрати води з шпаклювальних та штукатурних мас, клейових розчинів. Значно зміцнює поверхні, швидко висихає, має нейтральний запах, не жовтіє і не перешкоджає газообміну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИНЦИП ДІЇ:

STRAZH - 16 AQUABARRIER з новою формулою "AquaHurdle" глибоко проникає в поверхню, зміцнює та поліпшує її адгезийні властивості основи з оздоблювальним матеріалом. STRAZH - 16 допомагає знизити витрату штукатурок, клею для плитки, шпаклівки. При застиганні  формує кристалічну решітку з хорошою проникаючою здатністю. Тому побоювання, що після нанесення грунтовки стіни або підлогу перестануть «дихати», марні. Одночасно ця ж кристалічна решітка виступає своєрідним каркасом, жорстко утримує частинки поверхні, обробленої грунтом STRAZH - 16 AQUABARRIER

 

ВЛАСТИВОСТІ:

- готує поверхню до укладання плитки, шпаклівки, штукатурки або наливної підлоги;

- зміцнює основу або поверхню старої штукатурки;

- збільшує стійкість уже обробленої поверхні, що стосується механічного пошкодження;

- захищає поверхню від проникнення вологи і зменшувати її водовпитывающие властивості;

- збільшує адгезійні властивості між шарами оздоблювального матеріалу;

- для внутрішніх та зовнішніх робіт.

- нейтральний запах

- зменшує водопоглинаючі властивості поверхні.

- покращує властивості будівельних сумішей.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Для обробки гіпсокартонних плит, газобетону, гіпсових блоків, бетону, керамічної і силікатної цегли, каменю, штукатурки, ДСП, фанери та інших матеріалів всередині та зовні приміщень.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, жиру, старої фарби і тп., якщо поверхня вражена цвіллю та іншими мікроорганізмами, рекомендується первісна обробка препаратом STRAZH-10 антисептик для мінеральних поверхонь.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

STRAZH - 16 AQUABARRIER - готовий розчин. Перед застосуванням ретельно перемішати

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

100 - 200 мл/м2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

За допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рівномірно нанести робочий розчин. Сильнопоглинаючі поверхні рекомендується обробляти в кілька прийомів. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче +5°С і не вище +35°С. Оброблену поверхню слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання (2-6 годин). Продовжувати оздоблювальні роботи можна тільки після повного висихання.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води. При потраплянні на слизові оболонки промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +40°С закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 12 місяців.

STRAZH - 16 AQUABARRIER - вогне-вибухобеспечний.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
STRAZH Aquabarrier (грунт с формулой Aqu
Brown and White Adventure Photos Animate
bottom of page