top of page
2 (без щита)_page-0001.jpg
2 (без щита)_page-0001.jpg
2 Ч(без щита)_page-0001.jpg

(ДЛЯ ВНУТРІШНІХ ЗОВНІШНІХ РОБІТ ПІД НАКРИТТЯМ)

Використання вогнебіозахисту для додаткової обробки деревини - дійсно необхідність для будь-якого виду будівництва, адже у цього матеріалу безліч природних ворогів, наприклад: цвілі, плісняви, грибки, жуки-деревоточці, гниття або вогонь. У таких конструкціях, як, припустимо, палі або віконні рами, дерево набагато менше захищене.  Розчин «STRAZH-2» - формула, яка ідеально підходить навіть для дуже складних випадків. Наноситься дуже просто - за допомогою звичайного валика або пензля і жодним чином не впливає на інші властивості матеріалу, наприклад, структуру, або здатність до склеювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Вогнебіозахисний склад "STRAZH-2" - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимивний, просочувальний склад для внутрішніх та зовнішніх робіт під накриттям. "STRAZH-2" захищає деревину від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки комахами-деревоточцями) і надає їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, парканів, воріт, чорнових підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний для знищення дереворуйнуючих грибів і комах-деревоточців.  Після обробки, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист пропитаної ділянки проявляється з часом по всій товщині.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Антисептик-антипірен вогнебіозахист для деревини "STRAZH-2" при нанесенні глибоко проникає в деревину і після повного висихання, надійно зв'язується в лігніном дерева, формуючи захисний шар насичений активними антипіренними і антисептичними компонентами. Дана обробка перешкоджає появі грибів, цвілі, плісняви та робить верхній шар деревини “неїстівним” для жуків-древоточцІв, перешкоджає загорянню та розповсюдження полум'я.

ВЛАСТИВОСТІ:

- низька собівартість при високоякісному захисті деревини.

- термін збереження вогнезахисного ефекту до 3 років.

- потужний універсальний біоцидний ефект, що забезпечує біостійкість деревини до всіх найбільш поширених мікроорганізмів, грибів і комах.

- термін збереження біозахисного ефекту до 25 років, в залежності від просочування (утримання) складу деревиною, методу нанесення та умовами експлуатації.

- при обробці надає деревині прозорий/червоний колір.

- не вимагає додаткового покриття ЛКМ.

- не перешкоджає склеюванню і фарбування.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Антисептик-антипірен вогнебіозахист для деревини "STRAZH-2" використовується для просочення дахових конструкцій (лаги, крокви, лати, мурлати ітд.) і прихованих дерев'яних конструкцій (несучі опори, балки і т.д.) у житлових, виробничих, адміністративних, загальноосвітніх, дитячих дошкільних та інших типах будівель з метою зменшення їх горючості (потенціалу горіння) і надання їм антисептичний властивостей.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Перед застосуванням вогнебіозахисту STRAZH-2 поверхню деревини необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих, лакофарбних покриттів, жирових і бітумних плям і т.д. Поверхню деревини, яка вражена синявою, грибами, пліснявою, необхідно обробити відбілювачем для дерева STRAZH SAVE WOOD-500, який дезинфікує і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче +5°С.

ПРОСОЧЕННЯ МЕРЗЛОЇ ДЕРЕВИНИ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

350 мл/м2 (готового розчину) - для досягнення вогнебіозахисної ефективності

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Оброблювана деревина попередньо висушується до того рівня вологості, при якій вона експлуатується (30-40% вологості). Роботи проводити на відкритому повітрі, або в добре провітрюваному приміщенні при температурі +15 °С на очищеній поверхні від пилу, бруду, фарби і.т.д.

1-група: шляхом занурення в горячий розчин на 20-30 хвилин методом "гаряча-холодна ванна".

2-група: поверхню деревини покрити рівним шаром готового розчину: пензликом, валиком, розпилювачем, 2-3 рази, з перервою між обробками не меньше 2 години. Витрата готового розчину - від 350 мл/м2 в один шар. Для прискорення поглинання рекомендується нагріти готовий розчин до температури 65-80°С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче +10°С. Нанесення розчину має бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Фіксація розчину в деревині відбувається протягом 3-7 днів, у цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, атмосферних опадів і контакту з грунтом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Обробку проводити застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри. Не допускати попадання на шкіру і дихальні шляхи. У разі потрапляння препарату на слизові або шкірні покриви, необхідно промити ці ділянки тіла великою кількістю води.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С у щільно закритій оригінальній тарі. Після відкриття готовий розчин використовувати протягом 7 днів.

Гарантійний термін зберігання:

Сухий концентрат 24 місяців.

Готовий розчин 12 місяців.

"STRAZH-2" – вогне-вибухобеспечний.

ГОТОВИЙ РОЗЧИН
ПОРОШКОВИЙ КОНЦЕНТРАТ

10 л.

5 л.

1 л.

3 кг.

1 кг.

10 кг.

3 кг.

0.75 кг.

IMG_1155-1.png
kanistra strazh_2_5l.png
IMG_1156-1.png
IMG_1159 -1.png
Strazh2_1l.png
IMG_1154-1.png
IMG_1174-1.png
IMG_1172-1.png

10 л.

5 л.

IMG_1152-1.png
IMG_1149-1.png
2 (без щита)_page-0001.jpg
Brown and White Adventure Photos Animate
страж2 (1кг)11111.jpg
62d0a6c0cb58_edited.jpg
000005265.jpg
000005265.jpg
LOGO STRAZH ORIGINAL.png
LOGO STRAZH ORIGINAL.png
LOGO STRAZH ORIGINAL.png
LOGO STRAZH ORIGINAL.png

1000 л.

200 л.

25 кг.

10 кг.

bottom of page